Nowe Finanse Sp. z o.o.

Profesjonalny Pośrednik Finansowy.

Członek Spółdzielni ANG oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Dlaczego My

 • Wiedza i doświadczenie

  Nasi Eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w finansach, w tych lata pracy w największych bankach. To nam pozwala gruntownie weryfikować oferty banków i wybierać tę naprawdę najkorzystniejsze.

 • Pełna niezależność

  ANG to w pełni niezależna ogólnopolska organizacja. Naszym właścicielem/akcjonariuszem nie są żadne banki ani towarzystwa ubezpieczeniowe. To nam pozwala działać w 100% niezależnie.

 • Potwierdzona rzetelność

  Jako Członek ANG przestrzegamy wysokich norm etycznych. W ramach członkostwa podpisujemy się pod Deklaracją Pośredników Finansowych i zobowiązujemy się do stosowania dobrych praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w relacjach z naszymi klientami oraz partnerami. ANG to laureat wielu prestiżowych nagród.

 • Pełna obsługa

  Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy. Począwszy od wyboru banku z najlepszą dla Ciebie ofertą, aż do sfinalizowania wniosku kredytowego. Także po wypłacie kredytu będziemy dalej służyć pomocą w sprawach Twoich finansów.

Na każdym etapie dbamy o Twoje korzyści

Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy. Począwszy od wyboru banku z najlepszą dla Ciebie ofertą, aż do sfinalizowania wniosku kredytowego. A jeśli już masz ofertę swojego banku, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego porównania jej z konkurencją.

 • Oferta

  Przygotujemy wniosek kredytowy. Spośród kilkunastu propozycji wybierzemy odpowiedni bank i ofertę kredytową. Opracujemy listę potrzebnych dokumentów.

 • Wniosek

  Skompletujemy dokumenty i złożymy w Twoim imieniu wniosek kredytowy. Zadbamy o przejrzysty kontakt pomiędzy Tobą a bankiem. Niektórzy mówią, że spełniamy rolę tłumacza.

 • Umowa

  Pomożemy wynegocjować ostateczne warunki umowy. Sprawdzimy formalności warunkujące uruchomienie kredytu.

Nowe Finanse budujemy w oparciu o wartości i zasady

 

Klient w centrum

Głos Klienta wyznacza nam kierunki zmian i rozwoju. Ustalamy zasady odpowiadając wprost na oczekiwania i potrzeby Klienta.

Profesjonalna obsługa

Nasi Eksperci posiadają co najmniej 2-letnie doświadczenie w finansach/ bankowości. Zapewniamy Współpracownikom ścieżkę rozwoju – doskonalenie umiejętności i pogłębianie wiedzy.

Dobra współpraca

Biznes prowadzimy odpowiedzialnie, z szacunkiem i zrozumieniem dla naszych współpracowników, partnerów oraz instytucji finansowych.