Nasza misja

Doradztwo finansowe w prosty i przyjazny sposób, w efekcie którego
dostarczymy Klientom optymalne i bezpieczne rozwiązania finansowe.

Rozwiązania finansowe dla Ciebie

Kredyt Hipoteczny
Pożyczka Gotówkowa
Kredyt Firmowy

Bezpłatnie porównamy oferty kilkunastu banków

i wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

Postaw na wiedzę i doświadczenie

Poszukując korzystnych ofert kredytowych dla Klientów bazujemy na naszej wiedzy i doświadczeniu. Nowe Finanse Sp. z o.o. tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem bankowym, sięgającym nawet 15 lat. Dzięki pracy w największych instytucjach finansowych takich jak ING Bank Śląski, PKO BP, BZWBK, BPH, nasi doradcy dokładnie poznali produkty i regulacje bankowe.

To nam pozwala aby dla naszych Klientów gruntownie zweryfikować oferty banków, wybrać te najkorzystniejsze i przeprowadzić ich przez cały proces kredytowy. Wszystkie te usługi oferujemy całkowicie bezpłatnie, ponieważ prowadzimy działalność w oparciu o wynagrodzenie otrzymywane od instytucji finansowych.

Wybierz rzetelność i bezpieczenśtwo

ANG Spółdzielnia doradców kredytowych

Nowe Finanse należą do ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, która zrzesza najlepszych doradców kredytowych. W ramach członkostwa podpisujemy się pod Deklaracją Pośredników Finansowych i zobowiązujemy się do stosowania dobrych praktyk Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w relacjach z naszymi klientami oraz partnerami.

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych to laureat wielu prestiżowych nagród:

Nagrody ANG Spółdzielnia doradców kredytowych

Jak pracujemy?

Na każdym etapie dbamy o Twoje korzyści

Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy. Począwszy od wyboru banku z najlepszą dla Ciebie ofertą, aż do sfinalizowania wniosku kredytowego. A jeśli już masz ofertę swojego banku, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego porównania jej z konkurencją.

  • Oferta

    Przygotujemy wniosek kredytowy. Spośród kilkunastu propozycji wybierzemy odpowiedni bank i ofertę kredytową. Opracujemy listę potrzebnych dokumentów.

  • Wniosek

    Skompletujemy dokumenty i złożymy w Twoim imieniu wniosek kredytowy. Zadbamy o przejrzysty kontakt pomiędzy Tobą a bankiem. Niektórzy mówią, że spełniamy rolę tłumacza.

  • Umowa

    Pomożemy wynegocjować ostateczne warunki umowy. Doradzimy w zakresie formalności warunkujących uruchomienie kredytu.

Nowe Finanse budujemy w oparciu o wartości i zasady

Klient w centrum

Głos Klienta wyznacza nam kierunki zmian i rozwoju. Ustalamy zasady odpowiadając wprost na oczekiwania i potrzeby Klienta.

Profesjonalny doradca

Nasi Doradcy posiadają co najmniej 2-letnie doświadczenie w finansach/ bankowości. Zapewniamy Współpracownikom ścieżkę rozwoju – doskonalenie umiejętności i pogłębianie wiedzy.

Dobra współpraca

Biznes prowadzimy odpowiedzialnie, z szacunkiem i zrozumieniem dla naszych współpracowników, partnerów oraz instytucji finansowych.